Primăria Cluj-Napoca anunță restricții de circulație cu ocazia organizării TIFF

Retro L’amour

Aduce în Parcul Etnografic din Cluj-Napoca o adevărată sărbătoare a muzicii din anii ’80 și ’90. Festivalul va reuni unele dintre cele mai iubite nume ale muzicii retro pe 24 mai 2025.

retro lmour, cluj24h, știri din cluj, parcul etnografic, bilete retro l amour, dr alban, lian ross, paula seling
circulatie cluj
Foto: Arhiva Cluj24h.ro

Primăria Cluj-Napoca anunţă restricţii de circulaţie, cu ocazia desfăşurării Festivalului de Film Transilvania „TIFF 2016”, care va avea loc în perioada 27 mai – 5 iunie 2016.

Astfel, astăzi, 27 mai 2016, între orele 20.30- 23.30, circulația rutieră va fi restricționată în Piața Unirii (laturile de vest și de sud), strada Napoca, strada Universității, Bd. Eroilor.

De asemenea, în zilele de sâmbătă, 28 mai 2016 și duminică, 29 mai 2016, între orele 21.30 – 23.30 se va restricționa circulația rutieră pe strada Napoca, str. Universității, Piața Unirii, latura de sud și Bd. Eroilor.

Articole Noi