![spalare drum](http://cluj24h.ro/wp-content/uploads/spalare-drum-300x226.jpg)
Începând de la finalul acestei săptămâni, Primăria Cluj-Napoca va relua acţiunea de curăţenie la rigolă a străzilor.
Astfel, în perioada 12-13 martie 2016, Primăria municipiului Cluj-Napoca, prin intermediul operatorilor de salubrizare stradală, va desfășura activități de salubrizare stradală la rigole (curățat rigole, măturat manual/mecanic, spălat) pe străzile de mai jos, în intervalul orar menționat.
Pentru o mai bună eficiență a activităților specifice de salubrizare rugăm posesorii auto care parchează pe străzile respective să elibereze locul de parcare în intervalul orar menționat, interval în care se va interveni la salubrizare stradală: